🚀 Frontend Developer (React Native & React) | Momence (Y Combinator startup)
Do našeho vývojového týmu v Praze hledáme Frontend Developera, který má zkušenosti s React Native nebo React (ideálně s přesahem do obou oblastí) a chce se podílet na vývoji moderního produktu. Tato role je ideální pro někoho, kdo chce pracovat na rychle rostoucím produktu, spojit mobilní i webový vývoj a mít volnost v menším, ale zkušeném týmu.
Mobilní vývoj v Momence stojí za hlavní aplikací, která pomáhá malým podnikům získat zákazníky a vytvářet jedinečné zážitky. Od rezervací přes platby, marketing až po výplaty – budujeme produkt, který podnikatelům usnadňuje růst zákaznické základny, zatímco my se staráme o složitosti přizpůsobení softwaru jejich specifickým potřebám.
Naše aplikace pro iOS a Android má více než 100 000 aktivních uživatelů denně a tvoří důležitou součást uživatelského zážitku celé platformy. Je široce využívaná a velmi dobře hodnocená našimi uživateli.
Tech stack
React
React Native
React-query
TypeScript
CSS
Node
PostgreSQL
Co bude náplní tvojí práce?
- Vývoj a údržba mobilních aplikací v React Native.
- Možnost přispívat k webovému frontendu v Reactu (pokud máš zkušenosti nebo chceš rozšířit své dovednosti).
- Rozvoj naší frontend platformy, která propojuje mobilní i webový tým.
- Spolupráce s UI/UX týmem na vizuálně propracovaném a uživatelsky přívětivém rozhraní.
- Rychlé iterace nových funkcí a podílení se na směřování produktu.
- Dodržování best practices – kvalitní kód, dobrá dokumentace, efektivní workflow.
- Práce s backendovými službami – API, databázové interakce, backendová logika.
- Autonomní fungování s možností ovlivnit technická i produktová rozhodnutí.
Koho hledáme?
- Máš alespoň 5 let zkušeností v mobilním vývoji pro iOS/Android v React Native nebo ve webovém vývoji v Reactu – ideálně kombinaci obojího.
- Nebojíš se občasné backendové práce – rozumíš základním principům API, databází a backendových služeb.
- Máš produktový mindset a budeš schopný/á s námi produkt rychle iterovat.
- Nepotřebuješ mít vše nalinkované – dokážeš přijít s řešením a obhájit si ho.
- Máš cit pro UI/UX a umíš pomáhat UI týmu s vývojem vizuálně kvalitního a dobře použitelného rozhraní.
- Angličtina Ti nedělá problém - denní komunikace v angličtině je pro tebe přirozená.
- Bydlíš v Praze nebo jejím okolí a preferuješ práci z kanceláře alespoň třikrát týdně.
- Máš alespoň bakalářský titul (ideálně v relevantním oboru) nebo odpovídající profesní zkušenosti.
Co nabízíme?
- Připojíš se k týmu zkušených vývojářů, se kterými budeš spolupracovat na inovativním mobilním i webovém produktu.
- Zároveň se budeš podílet na rozvoji FE platformy, která slouží jak mobilnímu, tak frontend týmu.
- Budeš mít velkou volnost v tom, jak se realizovat a co rozvíjet.
- Tech stack si volíme sami po diskuzi v týmu.
- Velmi dobré finanční ohodnocení s možností výplaty v USD.
- Moderní kancelář v pražském Karlíně, kde se pravidelně setkáváme a spolupracujeme.
- Různé týmové akce, včetně pravidelného měsíčního firemního piva.
- Skvělou atmosféru v přátelském a podporujícím týmu.
O Momence
Ambiciózní early stage americký startup Momence s českým co-founderem vznikl v roce 2020 a prošel inkubátorem Y Combinator se series A investicí $11 mil.
Ve vývojovém týmu je nás aktuálně 27. Vytváříme a nabízíme vlastní softwarové řešení majitelům malých podniků jako jsou jógová studia, fitness centra, golfové resorty, kulinářské školy a další.
Máme kancelář v pražském Karlíně, kde se pravidelně potkáváme alespoň 2-3x týdně. Více o naší společnosti najdeš tady.
Celým náborovým procesem tě provede Tomáš Petřík (Talent Acquisition | People & Culture).